
SPANKEREN - Onder de naam “Huis van het Dorp” organiseert Stichting Dorpshuis Spankeren in samenwerking met de gemeente Rheden, adviesorganisatie Spectrum Elan en buurtcoach Jos Meerssman van de Vrijwilligersorganisatie Viva Rheden, een informatieavond op dinsdag 29 september.
Doel van deze avond is nieuwe activiteiten organiseren voor dorpsgenoten en kwetsbare groepen. Voor deze avond worden alle dorpsbewoners uitgenodigd. Ook mensen van buiten Spankeren die het dorp een warm hart toedragen zijn van harte welkom!
Wat wordt er gedaan?
Onder leiding van Gerrit Kapteijns gaan we de ideeën en wensen van de aanwezigen in kaart brengen en omzetten in nieuwe activiteiten.
Het programma:
19:00 uur: Introductie door Gerrit Kapteijns van Spectrum Elan
19:20 uur: Start workshop “Nieuwe activiteiten voor het Huis van het Dorp” ronde 1: Welke activiteiten, ideeën en wensen? Wat gaan we doen?
20:15 uur: Pauze
20:30 uur: Vervolg workshop ronde 2: Wat is nodig, hoe gaan we het organiseren?
21:15 uur: Samenvatten en plannen maken
21:30 uur: Afsluiting en napraten bij een drankje
Heb je ideeën voor een leuke en/of nuttige activiteit en weet je niet hoe je het moet aanpakken, kom dan zeker naar deze bijeenkomst. Heb je nog geen idee, maar ben je wel enthousiast om mee te helpen, kom dan ook op dinsdag 29 september om 19:00 uur naar het Dorpshuis aan de Loohof 65 te spankeren en praat mee over het “Huis van het Dorp”!