Prima Velleper Donderdagweer in aantocht

07 aug 2013, 12:58 Nieuws
swvscidkohvbmrlhpjdnb2kf8 weeronline velp 8 aug2013

VELP - Donderdag 8 augustus vindt de vierde, en tevens laatste, Velleper Donderdag van 2013 plaats. De eerste drie donderdagen waren aan de tropische kant, voor de laatste wordt prima Hollands braderie-weer verwacht.

Vandaag trekt een regengebied over Nederland. Vanavond en vannacht verdwijnt dit gebied uit Nederland en wordt het droog. Donderdag zal het een stuk frisser zijn dan we de laatste tijd gewend waren. Verwacht wordt een bewolkte dag, heel lokaal een kleine kans op een buitje. In de middag en avond zal de zon zich zeker ook laat zien. Het wordt een graad of twintig.

Behalve dat de vooruitzichten goed zijn voor de Velleper Donderdagen, betekent hetzelfde ook voor andere activiteiten en evenementen die elders worden gehouden. Deze week zijn onder andere meer dan 700 kinderen actief bij in Velp en in Dieren.

Bouwburg

Madierodam

Klik voor de meest actuele weersverwachting van Weeronline.nl.

HIER

Klik voor het programmaoverzicht van de Velleper Donderdagen of check de .

HIER

agenda

Illustratie: Weeronline.nl


HIER

@HetRhedenNieuws

Klik HIER wanneer u zich wilt aanmelden voor de
nieuwsbrief.