Reclamebureau creaza viert 25-jarig bestaan in Dieren

24 jul , 15:18Nieuws
Reclamebureau creaza
NIETJANKEN
DIEREN Reclamebureau en fotostudio creaza heeft haar 25-jarig bestaan gevierd met een geslaagd jubileumfeest aan De Marke 1A in Dieren. Klanten, leveranciers, partners, oud-collega’s, stagiairs, vrienden en familie kwamen samen om deze mijlpaal te vieren.
creaza bestaat sinds 1 januari 2001 en werkt vanuit Dieren voor klanten in de regio en door het hele land. Het bureau houdt zich onder meer bezig met websites, logo’s en huisstijlen, drukwerk, fotografie, online marketing en maatwerkcampagnes.
Tijdens het jubileumfeest werd er volop bijgepraat onder het genot van ter plekke gemaakte cocktails en mocktails, muziek en live bereide hapjes van de barbecue. De avond stond vooral in het teken van gezelligheid, herinneringen ophalen en vooruitkijken.
Eigenaar Bart van den Bergh kijkt met een grote glimlach terug: “Het was precies zoals we hadden gehoopt: heerlijk ongedwongen en met veel mensen die ieder op hun eigen manier onderdeel zijn van het verhaal van creaza. Als je 25 jaar bestaat, komt dat niet alleen door hard werken of mooie opdrachten. Dat lukt vooral doordat klanten je hun vertrouwen geven, leveranciers en partners met je meedenken, collega’s en stagiairs hun creativiteit toevoegen en familie en vrienden achter je staan.”
Volgens Van den Bergh hoort bij 25 jaar ondernemerschap niet alleen succes, maar ook nieuwsgierig blijven, leren en verbeteren. “Ondernemen is niet alleen een succesverhaal van kansen zien en pakken, het is soms ook gewoon niet scherp genoeg zijn waardoor je mooie opdrachten laat schieten. Op je bek gaan, weer opstaan en jezelf kritisch afvragen: hoe kunnen we het morgen beter doen? Juist die mix van constant willen blijven verbeteren en successen vieren heeft creaza gevormd tot wat het nu is.”
creaza kijkt terug op een fantastisch jubileumfeest en bedankt iedereen die de afgelopen 25 jaar op welke manier dan ook heeft bijgedragen aan het bureau.
(Fotobijschrift: Bart van den Bergh en Sanne Huntink vierden het 25-jarig jubileum van creaza met klanten, leveranciers, partners, oud-collega’s, stagiairs, vrienden en familie in Dieren. Foto: NIETJANKEN)
rheden.nieuws.nl  richt zich op berichtgeving op lokaal niveau. Onze bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten? Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Rheden Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Dolf Verschuren via de telefoon: 06 – 4025 3846 of mail: [email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].
loading

Loading articles...

Loading