Regio loopt uit voor laatste Velleper Donderdag

09 aug 2013, 12:48 Nieuws
infomiddag

VELP – Donderdag 8 augustus zijn de Velleper Donderdagen van 2013 afgesloten. Het was de meest drukke donderdag van de vier. Jong en oud namen het tegen elkaar op om te meten wie de sterkste was.

Geheel tegen de traditie in zijn de Velleper Donderdagen dit jaar vrijwel droog verlopen. Dit jaar hadden organisatie en standhouders echter te maken met zomerse hitte, waardoor met name tijdens de eerste drie Velleper Donderdagen bezoekers het lieten afweten. Donderdag 8 augustus werd alles goedgemaakt met perfect ‘braderieweer’.

Niet alleen de terrassen zaten vol, ook langs de kramen was het ‘schuifelen’. Bezoekers vanuit alle delen van Nederland togen naar het centrum van Velp. Op de Overtuin konden jong en oud meten wie er de sterkste was. Door het hele dorp waren demonstraties en live muziek.

titcamzpewpxp8l3hwedt3bu1

Na afsluiting van de braderie worden de Velleper Donderdagen traditioneel afgesloten met live muziek in de horeca gelegenheden direct naast het centrum. Ook hier was het op de laatste donderdag drukker dan de voorgaande.

Klik voor een fotoverslag van de Velleper Donderdag 8 augustus. Foto's: Theo Jansen.

HIER

HIER

@HetRhedenNieuws

Klik HIER wanneer u zich wilt aanmelden voor de
nieuwsbrief.

j15bxixyyln21nqwmxqo6hwxx