
RHEDEN - Op het Meester van Leeuwenplein was het afgelopen zondagmiddag druk, 6 dweilorkesten gaven er een drietal voorstellingen waarop ze beoordeeld werden. Uiteindelijk kwam het dweilorkest "De Traoters" uit Dichteren als beste uit de bus en kreeg de hoofdprijs.
Het was druk op het Meester van Leeuwenplein, het weer was uitstekend en het publiek probeerde ook goed mee te doen met de muziek die de verschillende Dweilorkesten ten gehore brachten.
Gekozen door een jury die zorgvuldig uit het publiek was samengesteld, bleek bij de finale rond 17:00 uur het dweilorkest "De Traoters" uit Dichteren als beste uit de bus gekomen te zijn.
Hieronder vindt u diverse filmpjes van de dweilorkesten die mee deden en als u op de bovenste foto klikt, dan vindt u een uitgebreide foto-reportage van de middag.
voor een foto-impressie van een optreden van het dweilorkest uit Dichteren
Filmpje van Dweilorkest de Traoters uit Dichteren
voor een foto-impressie van een optreden van het dweilorkest uit Mijdrecht
Filmpje van Dweilorkest Dorst uit Mijdrecht
voor een foto-impressie van een optreden van het dweilorkest "Tis Niks Wut Niks uit Dieren
Filmpje van Tis Niks Wut Niks uit Dieren
voor een foto-impressie van een optreden van het dweilorkest uit Lent
Filmpje van Dweilorkest Exel-Lent uit Lent
voor een foto-impressie van een optreden van het dweilorkest uit Rheden
Filmpje van Dweilorkest 94 1/2 uit Rheden
voor een foto-impressie van een optreden van het dweilorkest uit Amersfoort
Filmpje van Dweilorkest Kapelloos uit Amersfoort
Klik hier voor een foto-impressie van het publiek en de prijsuitreiking van de Rhedense Dweildag 2013
Op de hoogte blijven van ons laatste nieuws via Facebook? Klik HIER en druk op "Vind ik leuk". Liever via Twitter? Volg ons via @HetRhedenNieuws