"Samen de schouders eronder en doorgaan"

09 sep 2013, 18:45 Nieuws
gi1e4dv2fi523oic7dsgxpvfz oversteegen 012

RHEDEN - "Wanneer je midden in de nacht een telefoontje krijgt van de brandweer met de melding dat je bedrijf in lichtelaaie staat en dat je bij aankomst ziet dat vele brandweerlieden hun uiterste best doen om je zaak te redden, maar moeten concluderen dat er weinig meer te redden valt. Dan schieten de tranen je in de ogen, weet je even niet meer waar je het zoeken moet en heb je het gevoel dat de grond onder je voeten weg geslagen is…"Dit overkwam Peter en Marjolein Oversteegen afgelopen zaterdagnacht. De opslagloods, het kantoor van hun bedrijf Sportieve Evenementen Peter Oversteegen en de VVV Rheden werden door de brand verwoest. Echter, bij het gevoel van zaterdagnacht is het niet gebleven. Ondernemend als zij zijn, hebben ze de zaken weer opgepakt. Zondag zijn alle geplande activiteiten 'gewoon' doorgegaan.

Bedrijf draait door

Daags na de brand reageren Peter en Marjolein: “Door brand is ons kantoor en VVV verwoest. Wij proberen alle betrokken partijen zo spoedig mogelijk te informeren. Via e-mail zijn wij bereikbaar. Ondanks de situatie draait ons bedrijf gewoon door, dus alle geboekte activiteiten en de verhuur gaan door. En ook nieuwe boekingen zijn van harte welkom! Hou ook onze website in de gaten: ”. Wat de ondernemers ook een duwtje in de rug geeft zijn de vele reacties:

[email protected]


http://www.peteroversteegen.nl

"Gedreven ondernemers"

De gemeente Rheden geeft desgevraagd aan erg mee te leven met de ondernemers. Wethouder Hans Elsenaar geeft in een reactie aan: “Peter en Marjolein Oversteegen zijn twee enorm gedreven ondernemers die al 25 jaar aan de weg timmeren in onze gemeente. Samen met Natuurmonumenten zijn zij belangrijke aanjagers voor het toerisme. Vanuit mijn functie als wethouder van Toerisme heb ik inmiddels contact met hen gehad over de rampzalige gebeurtenis van afgelopen zaterdagnacht. Ik ben zelf ondernemer en kan mij heel goed indenken wat het betekent om je levenswerk letterlijk in rook te zien opgaan. Namens de gemeente Rheden heb ik onze betrokkenheid overgebracht. Waar mogelijk zal de gemeente Rheden de wederopbouw van het bedrijf Sportieve Evenementen Peter Oversteegen V.O.F. ondersteunen”.

Foto: Orde op zaken stellen, zondag 8 september (foto: Theo Jansen)

HIER

@HetRhedenNieuws

Klik HIER wanneer u zich wilt aanmelden voor de
nieuwsbrief.