VELP – Op zaterdag 13 september verandert de wijk rondom de Hugo de Grootstraat in Velp-Zuid in een soort open rommelmarkt. Bewoners van het wijkje dat binnenkort op de nominatie staat om gesloopt te worden, mogen die dag spullen op de stoep of oprit zetten om aan te bieden aan bezoekers. De artikelen kunnen gratis worden aangeboden of voor een klein prijsje worden verkocht.
Bezoekers van buiten de wijk kunnen rustig door de straten slenteren en kijken of er nog bruikbare spullen tussen zitten. Het gaat vaak om huisraad, meubels of andere spullen die bewoners niet meer meenemen naar hun volgende woning. Voor bewoners is het een kans om overtollige spullen kwijt te raken.
De Buurtvrienden Velp-Zuid zijn die dag aanwezig om bewoners te helpen en eventuele vragen van bezoekers te beantwoorden. Zij ondersteunen daarnaast bij de grotere opruimdag die later georganiseerd zal worden door Vivare.
Wat bezoekers precies zullen aantreffen en hoeveel aanbod er is, blijft nog een verrassing. Van klein huisraad tot grotere meubels: het aanbod zal per huis, deelnemers en straat verschillen. Zeker is dat het een bijzondere gelegenheid wordt om alvast afscheid te nemen van het huidige wijkje en samen stil te staan bij de veranderingen die komen gaan.
Praktische informatie
Iedereen is welkom om te komen kijken, struinen en misschien met een mooie vondst naar huis te gaan.
rheden.nieuws.nl richt zich op berichtgeving op lokaal niveau. Onze bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Rheden Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Dolf Verschuren via de telefoon: 06 – 4025 3846 of mail: [email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].