Sloop Noorderlijke Parallelweg Dieren gestart

03 mrt 2014, 21:21 Nieuws
infomiddag

DIEREN - Zoals aangekondigd zou op 3 maart 2014 begonnen worden met de sloop van de huizen aan de Noordelijke Parallelweg, inderdaad, dat gebeurde ook.

Afgelopen weekend vertrokken de laatste bewoners en vanmorgen vanaf 7 uur is er dan begonnen met het voorbereiden van het daadwerkelijk slopen van de eerste 10 woningen.

Als eerste gingen bij alle huizen de dakpannen er af en werd er naast Tingeling, de tuin ontdaan van alle struikgewas.

Op verschillende plaatsen waren de nutsbedrijven in de weer om allerlei aansluitingen in de straat af te koppelen, de bestrating is er aan de huizenkant uit en aan beide zijden van de weg mag en kan niet meer geparkeerd worden, deze ruimte is nodig voor alle voertuigen van de bedrijven die aan het werk zijn.

Vandaag zijn er al zaken zoals een Dixie (toilet), schaftkeet en hekken geplaatst. Het is de bedoeling dat volgende week een asbestsaneringsbedrijf komt en dan zal in de week daarna de kraan komen om de huizen neer te gaan halen.

Klik voor meer foto's op de bovenste foto

HIER

@HetRhedenNieuws

Klik HIER wanneer u zich wilt aanmelden voor de nieuwsbrief.

gcwbsmwxnjstzt7kwkegqc6dp

w2xftchswqbjufh2ymjc7hb6u