VELP - Zes enthousiaste studenten van de Hogeschool Arnhem Nijmegen organiseren een liefdadigheidsactie voor de “Stichting Kind en Brandwond”.
VELP - Zes enthousiaste studenten van de Hogeschool Arnhem Nijmegen organiseren een liefdadigheidsactie voor de “Stichting Kind en Brandwond”.
Ze doen alle zes het vak Eventmanagement, een keuzevak op de HAN te Arnhem, en zitten in verschillende jaren van verschillende opleidingen, Één van de opdrachten binnen dit vak, is het organiseren van een “evenement”, de studenten hebben gezamenlijk gekozen om een benefiet te starten ten behoeve van het goede doel. ( De studenten waarom het gaat zijn: Saskia Peters , Chiel Reuling, Niek Kersten, Migon Schmitz, Suzan van Rhoon en Kevin van Zuilekom)
Ze zijn in contact getreden met meerdere organisaties en kwamen terecht bij Brandweer Rijn IJssel, die direct enthousiast mee wilde werken. Brandweer Rijn IJssel is de overkoepelende organisatie voor een 5-tal vrijwillige brandweer korpsen, te weten de korpsen van de Gemeente Rheden (Velp, Rheden en Dieren), het korps van Duiven en Doesburg. Hierdoor was de keuze van het goede doel “Stichting Kind en Brandwond”, ook een logische keuze.
Deze organisatie, opgericht in 1990 door leden van het brandwondenteam van het Brandwondencentrum Beverwijk, is inmiddels is dit uitgegroeid tot een landelijke Stichting waar leden van de brandwondenteams van de drie Nederlandse Brandwondencentra en mensen die op een andere manier verbonden zijn met de brandwondenzorg de activiteiten van de stichting vorm geven. De Stichting heeft aangegeven “het een erg leuk initiatief te vinden”.
Het evenement vind plaats op 6 januari 2012, tijdens de nieuwjaarsreceptie van Brandweer Rijn IJssel, waarvoor alle (oud)brandweervrijwilligers met hun partner zijn uitgenodigd, tevens zijn alle gemeenteraadsleden en de colleges van Burgemeester en Wethouders uitgenodigd, van de 4 gemeentes die behoren tot het verzorgingsgebied van Brandweer Rijn IJssel. De verwachting is dat er 150 tot 200 mensen aanwezig zullen zijn op de nieuwjaarsreceptie die dit jaar in het Golden Tulip Hotel te Velp gehouden wordt.
Het is in de vorm gegoten van een loterij, er zijn 1000 loten beschikbaar die voor € 1,00 per lot aangeboden worden voor de verkoop voor het goede doel, onder de aanwezigen. De lokale middenstand van de verschillende gemeentes hebben diverse mooie prijzen ter beschikking gesteld, de gehele opbrengst zal gaan naar de “Stichting Kind en Brandwond”!
rheden.nieuws.nl zal de vorderingen van dit evenement met belangstelling blijven volgen en hierover blijven berichten, ook rheden.nieuws.nl draagt de stichting Kind en Brandwond een warm hart toe! (
klik hier voor meer informatie )