
DIEREN - Voor de 4ekeer heeft Kegelsport Dieren het DUO-Toernooi georganiseerd. Dit toernooi vond plaats op zaterdag 16 maart in het Kegelhuis Dieren.
Aan het toernooi namen maar liefst 30 duo’s deel.
Een Duo mag maximaal 1 kegelaar bevatten. Doelstelling is om juist de niet-kegelaar een leuke en spannende kegelavond te bezorgen. Dat is deze keer weer aardig gelukt. De 30 Duo’s gooiden vanaf het begin strijdvaardig hun ballen. Ieder Duo gooit op elke baan 10 ballen, totaal dus 40 ballen.
De winnaars van vorig jaar, Reinier en Vincent, begonnen goed en stonden na de 1eronde op de 1 plaats. Maar de strijd was groots. Ook de winnaars van 2 jaar terug, Henk en Martijn, kwamen in de 2eronde sterk tevoorschijn. Grote verrassing na de 3eronde was de opkomst van Hester en Marjolein. Zomaar uit het niets stonden ze na de 3eronde op plek 1. Maar ook zij wisten deze plek niet vast te houden tot het eind.
De uiteindelijke podiumplaatsen werden bezet door Viktor en Marco met een gemiddelde van 5,82 hout op de 1eplaats, direct gevolgd door Hester en Marjolein met een gemiddelde van 5,72. Met een gemiddelde van 5,64 eindigden zowel het Duo Henk & Martijn als Henk & Tim. Omdat Henk & Tim meer treffers hadden mochten zij de medailles en felicitaties voor de 3eplaats in ontvangst nemen.
Op bovenstaande foto staan de blije en gelukkige winnaars.
De eindstand van het toernooi: