Lidl Nederland voert een terugroepactie uit voor het product: Deluxe – Eendenborstfilet. Het product is verkocht in alle winkels van Lidl Nederland.
Deze veiligheidswaarschuwing geldt uitsluitend voor het volgende product Deluxe – Eendenborstfilet met THT 02-10-2026, 03-10-2026, 04-10-2026, 05-10-2026, 07-10-2026, 08-10-2026, 09-10-2026 en streepjescode 2234140000000.
Andere Deluxe producten vallen niet onder deze terugroepactie.
Aankoopbedrag vergoed
Het product bevat mogelijk salmonella. Klanten worden dringend verzocht dit product niet te consumeren, maar terug te brengen naar de winkel. Vanzelfsprekend wordt het volledige aankoopbedrag vergoed.
Bij eventuele vragen kun je contact opnemen met Lidl Nederland:
www.lidl.nl/contact.
- Blijf op de hoogte van al het nieuws van Rheden Nieuws via: Facebook, Instagram, Bluesky, Telegram of LinkedIn of via de nieuwsbrief, inschrijven kan ook onderaan deze pagina.
- Lokaal (pers)bericht of evenement insturen? Dat kan via [email protected]
rheden.nieuws.nl richt zich op berichtgeving op lokaal niveau. Onze bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten? Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Rheden Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Dolf Verschuren via de telefoon: 06 – 4025 3846 of mail:
[email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via
[email protected].