LAAG-SOEREN - The Forest Jazz Band treedt op zondag 27 september op in ’t Sprengenhus. Deze in de regio gewortelde ervaren jazzband, onder leiding van Ton Bos, speelt swingende dixieland-muziek en oudestijl-jazz.
Het 7 leden tellende gezelschap werd opgericht in 1977 en maakte sindsdien furore op podia in binnen- en buitenland. The Forest Jazz Band heeft ook een link met Laag-Soeren: In de jaren ’80 van de vorige eeuw was de band een graag geziene gast op de jaarlijkse jazzfestivals in het dorp. Op 27 september 2026 zijn ze dus terug in het dorp.
Hun muziek wordt gekenmerkt door swing, creatieve solo’s en een perfecte timing. Het is hoe dan ook muziek waarbij je niet stil kan blijven zitten. De leden van de band zijn ervaren amateurs, maar vooral enthousiaste liefhebbers met ‘muzikale oren’.
Het concert wordt georganiseerd door Soeren Jazz, een enthousiaste club vrijwilligers die Laag-Soeren als jazzdorp (weer) op de kaart wil zetten.
Het concert begint om 14.30 uur; de toegang is gratis.
- Blijf op de hoogte van al het nieuws van Rheden Nieuws via: Facebook, Instagram, Bluesky, Telegram of LinkedIn of via de nieuwsbrief, inschrijven kan ook onderaan deze pagina.
- Lokaal (pers)bericht of evenement insturen? Dat kan via [email protected]
rheden.nieuws.nl richt zich op berichtgeving op lokaal niveau. Onze bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten? Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Rheden Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Dolf Verschuren via de telefoon: 06 – 4025 3846 of mail:
[email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via
[email protected].