VELP - Applaus bij het jawoord en enthousiast geroezemoes bij de kus. De leerlingen van de Fredericusschool leefden volop mee tijdens een bijzonder feestmoment op het schoolplein. Niet één, maar twee leerkrachten stapten afgelopen weekend in het huwelijksbootje.
Op vrijdag 12 juni 2026 trouwde meester Riccardo met zijn Niki. Een dag later, op zaterdag 13 juni 2026, gaven ook juf Marleen en haar Frank elkaar het jawoord. Twee huwelijken in één weekend dus. Reden genoeg voor de Fredericusschool om de pasgetrouwde stellen op een feestelijke manier in het zonnetje te zetten.
Speciaal voor de kinderen werd de huwelijksceremonie op het schoolplein nog eens dunnetjes overgedaan. Dat gebeurde met alles erop en eraan. Over een uitgerolde loper en door een erehaag van leerlingen werden juf Marleen en Frank én meester Riccardo en Niki feestelijk ontvangen. De kinderen hadden allemaal hartjes gemaakt en zorgden daarmee voor een warm welkom.
Nadat de kersverse echtparen op het podium hadden plaatsgenomen, kon de ceremonie beginnen. De leerlingen hadden in de klassen in het grootste geheim liedjes voorbereid. Die werden tijdens de feestelijke bijeenkomst gezongen voor de bruidsparen.
Voor deze tweede huwelijksceremonie kroop Anneke Koelman, directeur van de Fredericusschool, speciaal in de huid van ‘bijzonder ambtenaar van de Fredericusschool’. In die rol leidde zij de ceremonie op het schoolplein. Er werd gezongen, gelachen en er werden cadeautjes overhandigd.
Het hoogtepunt kwam bij het jawoord. Dat zorgde voor een storm aan applaus van de leerlingen. Ook de kus werd enthousiast ontvangen. Zo werd het bijzondere huwelijksweekend afgesloten met een feestelijk moment waarbij de hele school betrokken was.
Voor meester Riccardo en Niki, en juf Marleen en Frank, werd het daarmee niet alleen een weekend om nooit te vergeten, maar ook een schoolfeest vol warmte, vrolijkheid en betrokken leerlingen.
Meer foto's:
- Blijf op de hoogte van al het nieuws van Rheden Nieuws via: Facebook, Instagram, Bluesky, Telegram of LinkedIn of via de nieuwsbrief, inschrijven kan ook onderaan deze pagina.
- Lokaal (pers)bericht of evenement insturen? Dat kan via [email protected]
rheden.nieuws.nl richt zich op berichtgeving op lokaal niveau. Onze bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders.
Wil jij je naamsbekendheid vergroten? Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Rheden Nieuws tegen een concurrerende prijs!
Neem contact op met Dolf Verschuren via de telefoon: 06 – 4025 3846 of mail:
[email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via
[email protected].