Velp is een "Lunchroom Het Broodplankje" rijker

01 dec 2017, 11:13 Nieuws
kennedylaan 29 11 17 012
rheden.nieuws.nl

VELP - Afgelopen woensdag 29 november opende wethouder Ronald Haverkamp om 14.00 uur Lunchroom Het Broodplankje aan de President Kennedylaan 12a in Velp.

Deze bijzondere Lunchroom is een initiatief van medewerkers en bewoners van Driestroomhuis Phoenixx.

De bewoners gaan onder begeleiding de Lunchroom runnen. Inwoners van Velp en ook andere mensen kunnen hier genieten van een heerlijke lunch. Nadat wethouder Ronald Haverkamp de eigenaar van harte had gefeliciteerd met de mooie lunchroom die Velp rijker is geworden nam de eigenaar het woord. Hij bedankte alle medewerkers voor hun grote inzet waardoor het mogelijk is geworden, dit op te starten.

"Veel werk is er verricht, alles is door eigen mensen gedaan, de hele verbouwing en inrichting het heeft dan ook zo’n 1,5 jaar geduurd maar het resultaat is al zeg ik het zelf prachtig geworden waar we met zijn allen trots op mogen en kunnen zijn."

Ook bedankte hij de plaatselijke leveranciers voor hun medewerking hierin en zo hopen we dat een ieder er beter van wordt.

Samen met zijn vrouw en wethouder Haverkamp knipten zij als openingshandeling, het lint door en konden de aanwezige de lunchroom gaan bewonderen en werden zij op een heerlijk broodje getrakteerd en een drankje.

Er waren veel belangstellenden, zo’n 40 personen, waren bij de opening aanwezig.

Klik op de bovenste foto voor meer foto's.

Meer informatie is te vinden op: