Wederopbouw bedrijfspand Sportieve Evenementen Peter Oversteegen en VVV is begonnen.

07 mei 2014, 21:16 Nieuws
infomiddag

RHEDEN - Na de verwoestende brand in begin september 2013, heeft het bedrijf niet stil gelegen, maar werden alle materialen op diverse locaties opgeslagen en weer opgehaald wanneer ze nodig waren. Een hele klus en vooral in de drukke maanden.

Opgelucht geeft Peter Oversteegen aan daar een eind aan te zien komen. De herbouw van het bedrijfspand is dinsdag 6 mei gestart en men hoopt op 25 juli klaar te zijn zodat alles weer op deze locatie bij elkaar staat.

Het nieuwe pand wordt gebouwd op de oude fundering en krijgt dezelfde grootte en uitstraling als dat het pand voorheen had. In het nieuwe pand komt wel een extra douche en buiten een afspuitplaats voor Mountainbikes.

Eerdere publicaties:

De ravage na de brand:

http://rheden.nieuws.nl/nieuws/20130908/De-ravage-na-de-brand

Brand enorme ramp:

http://rheden.nieuws.nl/nieuws/20130908/Brand-enorme-ramp

Samen de schouders eronder en doorgaan:

http://rheden.nieuws.nl/nieuws/20130909/Samen-de-schouders-eronder-en-doorgaan

Klik op de bovenste foto voor meer foto’s , we zullen proberen u regelmatig op de hoogte te houden van de wederopbouw.

Kijk voor meer informatie over Sportieve Evenementen Peter Oversteegen op:

http://www.peteroversteegen.nl

Op de hoogte blijven van ons laatste nieuws via Facebook? Druk op de "Vind ik leuk"-button. Liever via Twitter? Druk op de “Follow”-button. Klik HIER wanneer u zich wilt aanmelden voor de nieuwsbrief.

reimm3mpf6lxwl3v2k96ok9z4

mxyf7v9uyfe6utw3giooz02cd