Werkzaamheden bij Kasteel Rosendael in het kader van NL Doet

21 mrt 2015, 7:29 Nieuws
rosendael 20 3 15 001
Theo Jansen, rheden.nieuws.nl

ROZENDAAL - Op vrijdag 20 maart 2015 meldden zich een klein aantal vrijwilligers bij de boswachter op het voorplein van het Kasteel, zij hadden zich opgegeven voor NL Doet. Nadat een ieder een kop koffie had gekregen en de te verwachten werkzaamheden waren uitgelegd door de boswachter Gerard Achterstraat, ging men gewapend met een kruiwagen vol tuingereedschap het park in.

De werkzaamheden waren bij de leemkuil, het pad weer vrij te maken van de kleine beukenboomjes en andere struiken, zodat er weer vrij gelopen kon worden en gereden. Het Park word door tuinmannen en boswachters van Geldersch Landschap & Kasteelen onderhouden.

Maar er is natuurlijk altijd werk dat blijft liggen, vandaar dat zij blij zijn met de vrijwilligers van NL Doet. Nadat rond 12.00 uur iedereen koffie gedronken en gegeten had, ging men weer aan het werk tot 15.00 uur.

Alle vrijwilligers werden hartelijk bedankt voor hun inzet, waarna zij vervolgens weer huiswaarts gingen.

Meer info via:www.glk.nl/evenementenenwww.nldoet.nl

rosendael 20 3 15 006