
VELP - Woensdagmiddag liep dit bejaarde echtpaar zeer ontdaan het politiebureau in Velp binnen, zij vertelden dat hun portemonnee was gestolen.
De verdachten hebben met de pinpas van het echtpaar tienduizend euro opgenomen. omstreeks 13:50 uur pinde de oudere vrouw bij de Action te Velp. De verdachten hebben toen vermoedelijk haar pincode afgekeken.
Circa 15 minuten later werd het echtpaar vervolgens aangesproken door de drie verdachten. Dit vond plaats bij het parkje ter hoogte van het wooncomplex Nieuw-Schoonoord aan de Hoofdstraat te Velp. De verdachten vroegen de weg naar het ziekenhuis en hielden de slachtoffers circa vijftien minuten aan de praat.
Op dat moment hebben de verdachten vermoedelijk de portemonnee van de slachtoffers gestolen.Deze zat in de tas die op de rollator stond. Vervolgens heeft men tussen 14:20 en 14:26 uur bij zowel de Rabobank als de ABN-Amro bank in Velp in totaal, ruim €10.000,-- gepind met de gestolen pinpas.
Uiteraard doet de politie onderzoek naar mogelijke aanwezige camerabeelden.
Heeft u informatie over deze diefstal? Neem dan contact op met de politie via 0900-8844 of via Meld Misdaad Anoniem op 0800-7000.