Verkeerscontroles Scherperzeel en Ede/Voorthuizen

28 jun 2012, 19:03Politieberichten
infomiddag
SCHERPENZEEL – Woensdagavond 27 juni heeft de politie op de Marktstraat-De Dreef en de Stationsweg-de Dreef in Scherpenzeel alcoholcontroles gehouden.
SCHERPENZEEL – Woensdagavond 27 juni heeft de politie op de Marktstraat-De Dreef en de Stationsweg-de Dreef in Scherpenzeel alcoholcontroles gehouden.
Tussen 19.00 en 22.45 uur werd er gecontroleerd. In totaal zijn er 459 blaastesten afgenomen. Drie bestuurders hadden teveel gedronken en kregen een boete. Verder zijn er bekeuringen uitgedeeld voor onder andere het niet dragen van een gordel (5x), het rijden zonder rijbewijs (1x), ongeldige kentekenplaten (1x), het rijden zonder helm (1x) en een lekke uitlaat (1x).
EDE/VOORTHUIZEN Bij een controle van het Verkeershandhavingsteam op woensdagavond 27 juni op de Verlengde Parkweg in Ede heeft de politie vier bestuurders bekeurd. Tussen drie uur en half vijf werden 121 passanten gecontroleerd. Vier bestuurders gingen in de fout voor het niet dragen van een gordel, het rijden zonder geldig rijbewijs en een te hoge constructiesnelheid van een bromfiets.
Tussen 16.30 en 18.30 uur werd gecontroleerd op de Garderbroekerweg in Voorthuizen. Hier werden 63 bestuurders gecontroleerd. Vier personen kregen een bekeuring vanwege te hard rijden (3x) en donkere ramen (1x).
loading

Loading articles...

Loading