RHEDEN - Het kunstgras bij de Rhedense korfbalvereniging Rheko is officieel geopend! Vanwege de kou werd woensdagavond al besloten om een deel van het programma te verplaatsen naar de sporthal, maar ook op en rondom het nieuwe veld was genoeg te doen.
RHEDEN - Het kunstgras bij de Rhedense korfbalvereniging Rheko is officieel geopend! Vanwege de kou werd woensdagavond al besloten om een deel van het programma te verplaatsen naar de sporthal, maar ook op en rondom het nieuwe veld was genoeg te doen.
Vanaf 13.00 stonden meer dan 60 kinderen te trappelen in de Hangmat om deel te nemen aan een korfbalclinic. Oud-Rheko 1 speler én korfbalinternational Jasper Broenink verzorgde deze clinic samen met zijn jongere broer Bas en een groot aantal trainers en spelers van Rheko. De kinderen mochten zelf strucs verzinnen en ze namen het in een één tegen één duel op tegen hun begeleiders.
Terwijl de clinic in volle gang was, vond in de kantine de receptie voor genodigden plaats. Onder andere sponsoren, ereleden en verenigingen uit de buurt waren aanwezig om Rheko te feliciteren met de mooie accomodatie. Namens Rheko nam allereerst Tjalling de Boer het woord. De voormalig voorzitter van de club is zeer betrokken geweest bij de totstandkoming van het veld en kon daar mooi over vertellen. De huidige voorzitter Wilco Meijer nam het stokje over en blikte ook even vooruit naar de mooie toekomstplannen die met de komst van het veld mogelijk zijn. Ook wethouder van de gemeente Rheden Ronald Haverkamp feliciteerde Rheko met het veld en bedankte iedereen voor de prettige samenwerking tijdens de voorbereiding en totstandkoming van het veld.
Om half 3 was het dan eindelijk zover: het kunstgras werd geopend! Alle Rheko jeugdleden stonden in een mooie erehaag richting het veld klaar. Wethouder Haverkamp opende het veld officieel met het doorknippen van een lint. Daarna begaf hij zich richting het veld om het eerste doelpunt te maken. Maar alle wind maakte het erg lastig. Ondanks de hulp van vele kinderen werd toch Jasper Broenink ingeschakeld om het voor elkaar te krijgen!
Alle spelers van Rheko 1, 2 en A1 trotseerden de kou en speelden onder leiding van Ruud Baerends en Arno Dekker de eerste wedstrijd. Ontzettend knap dat zij een leuke wedstrijd hebben laten zien. Gelukkig was er ook nog aardig wat publiek!
Na afloop was er nog gelegenheid om in de kantine onder het genot van een drankje en een hapje na te praten over de leuke dag en over het mooie veld.
Foto van links naar rechts: Sanne van Rumpt (ceremoniemeester) Wethouder Ronald Haverkamp, Wilco Meijer (voorzitter).
Druk "Vind ik leuk" om rheden.nieuws.nl via facebook te volgen!
(Heeft u ook nieuws of een tip? Mail naar [email protected] !)
Deel dit bericht via Social Media!!