Sios sluit 2013 af met thriller

15 dec 2013, 23:25 Sport
infomiddag

VELP - Sios '61 heeft met een ware thriller het korfbaljaar afgesloten. In De Dumpel in Velp eindigde de wedstrijd tegen DVO in een 20-20 gelijkspel.De Bennekommers hadden al twee wedstrijden gewonnen, dus Sios was gewaarschuwd. De korfballers uit Velp startten aardig en kregen een paar kansjes maar tot scoren kwam het niet. DVO echter wel, wanneer ze wat ruimte kregen was het raak. De ploeg had veel routine en de Velpse formatie liep snel achter de feiten aan.De eerste 15 minuten waren voor DVO van 2-6 naar 5-9. Doordat Sios beter ging verdedigen,groeide langzaam het vertrouwen en werden de kansen vaker benut. De ploeg kroop steeds dichterbij en kwam weer gelijk tot 9-9, de rust werd uiteindelijk bereikt met een 10-11 achterstand.

Na de rust ontstond er een ware thriller. Beide ploegen waren aan elkaar gewaagd en er werd opnieuw veel gescoord, waarbij de stand gedurig in evenwicht bleef: van 13 - 13 naar 16-16. Op het eind leek DVO de wedstrijd naar zich toe te trekken, met nog 2 minuten te gaan leidde de ploeg uit Bennekom met 18-20. Sios, dat al eerder had bewezen over een onmetelijke veerkracht te beschikken, knokte zich in de laatste minuten toch nog knap terug naar een 20-20 eindstand.

Het publiek beleefde een mooie en aantrekkelijke wedstrijd in De Dumpel. Met een tweede plaats op de ranglijst kijkt men uit naar de hervatting van de competitie in het nieuwe jaar. Op 4 januari 2014 staat een uitwedstrijd op het programma tegen Regio '72 uit Vaassen.

HIER

@HetRhedenNieuws

Klik HIER wanneer u zich wilt aanmelden voor de nieuwsbrief.