VELP - Afgelopen zaterdag 6 november is Carnavalsvereniging de Narrenkap uit Velp om 20:11 uur begonnen met haar grootse openingszitting. Er werd afscheid genomen van prinses Mariëtte en kennis gemaakt met Prins Kevin en zijn gevolg, die met een spetterende opkomst het seizoen openden.
Zoals gewoonlijk werd de avond geopend met het zingen van het Verenigingslied. Daarna was het toch echt tijd om afscheid te gaan nemen van Prinses Mariëtte. Als boerderijdieren kwamen de zangers en zangeressen van het Narrenkoor het podium op, waarbij werd geluisterd naar een lied speciaal voor Mariëtte.
Na het afscheid van Mariëtte was het tijd voor een gezellige polonaise. Onder muzikale begeleiding van Pretorkest 'Zo toeter als' kon menig rondje door de zaal gemaakt worden. Na dit optreden doofde het zaallicht. Er stond wat bijzonders te gebeuren. Als ware bodyguards kwamen adjudanten Marco en Arjan richting de bühne. Is de kust veilig? Ja, Kevin mag aantreden.
Na deze bijzondere opkomst was het dan toch echt tijd om prins Kevin en zijn gevolg te installeren. De installatie werd uitgevoerd door Grootvorst Arjan en Vorst Peter. Na de installatie hebben zowel Kevin als jeugdprins Pim hun proclamaties voorgedragen, en zijn enkele onderscheidingen uitgereikt. Ook het zingen van het
Prinsenlied hoorde er nog bij.
Na het programma werd er nog veel gedanst op de muziek van duo Expreszo waarna de avond om 23:30 ten einde kwam.
Al met al een geslaagde avond. Carnaval 2021-2022 is begonnen!
Het nieuws van
rheden.nieuws.nl gemakkelijk volgen? Like dan ook onze
Facebookpagina , volg ons op
Twitter of
LinkedIn en
Instagram of krijg gratis onze dagelijkse of wekelijkse
nieuwsbrief .
Adverteren op
rheden.nieuws.nl bel dan: Dolf Verschuren voor de prijzen en mogelijkheden 06 – 4025 3846.