LAAG-SOEREN - Op Hemelvaartsdag 29 mei 2025 kunt u weer meedoen aan het traditionele Dauwtrappen op de fiets in Laag-Soeren. Er is een mooie tocht uitgezet in de omgeving van het dorp en onderweg wordt u getrakteerd op raadsels, opdrachten en versnaperingen.
De afstand door het bosrijke gebied is ongeveer 15 km en iedereen kan meedoen. Van jong tot oud. De deelname is gratis en u kunt voor-inschrijven op dinsdag 27 mei van 19:00 tot 20:00 uur in ’t Sprengenhus maar ook op Hemelvaartsdag bij de start. U kunt starten vanaf 8:00 uur.
Het vertrek is dit jaar in het bos Le Paradou in Laag-Soeren en ze eindigen bij ’t Sprengenhus. Daar kunt u met een drankje gezellig nagenieten met de andere deelnemers.
Het nieuws van rheden.nieuws.nl gemakkelijk volgen? Like dan ook onze Facebookpagina, volg ons op X (Twitter), Bluesky, Telegram of LinkedIn en Instagram of krijg gratis onze dagelijkse of Wekelijkse nieuwsbrief.
Adverteren op rheden.nieuws.nl bel dan: Dolf Verschuren voor de prijzen en mogelijkheden 06 – 4025 3846.