
VELP - Wie woensdag 12 april om 17.30 uur aanschuift bij het Velpsch Maal in Buurthuis De Poort, krijgt een heerlijke hollandse maaltijd voorgeschoteld.
Op het menu staat heerlijke gebakken zalmmoot met aardappelpuree en doperwten met worteltjes. Als nagerecht is dit keer nog een verrassing. Uw bordje gaat vast leeg. Met meerdere mensen eten is altijd gezelliger dan alleen dus kom erbij.
Gezellig mee-eten kost 6 euro per persoon, inschrijven kan tot en met dinsdag 11 april bij de beheerder van het Buurthuis .
Het nieuws van rheden.nieuws.nl gemakkelijk volgen? Volg en Like dan ook onze Facebookpagina , volg ons op Twitter of LinkedIn en Instagram of krijg gratis onze dagelijkse of wekelijkse nieuwsbrief . Adverteren op rheden.nieuws.nl bel dan: Dolf Verschuren voor de prijzen en mogelijkheden 06 – 4025 3846.






