DIEREN - Na het zaalkampioenschap eerder dit seizoen, zijn de meiden O16-1 van MHC Dieren nu ook kampioen op het veld. Dat betekent een indrukwekkende dubbel voor dit geweldige team van doorzetters.
In de zinderende hitte in Apeldoorn lieten ze er geen twijfel over bestaan wie de kampioen was van de poule: met een overtuigende 1-7 winst op Ares was het feest compleet. Onder luid applaus van de vele meegereisde (groot)ouders en andere supporters schreven ze geschiedenis, wat een team, wat een seizoen! aldus Nanine van Gennip.
Het nieuws van rheden.nieuws.nl gemakkelijk volgen? Like dan ook onze Facebookpagina, volg ons op X (Twitter), Bluesky, Telegram of LinkedIn en Instagram of krijg gratis onze dagelijkse of Wekelijkse nieuwsbrief.
Adverteren op rheden.nieuws.nl bel dan: Dolf Verschuren voor de prijzen en mogelijkheden 06 – 4025 3846.