DIEREN - Heeft u plannen voor een dagje uit, maar is het reizen met het openbaar vervoer voor u niet (meer) vanzelfsprekend? Bent u onzeker omdat u lang niet meer met de bus of trein heeft gereisd en wilt u weer ervaring opdoen? De proefreis is een prettige manier om het reizen met het openbaar vervoer te oefenen, samen met een ervaren OV-ambassadeur.
Inge (67 jaar): “Samen met een OV-ambassadeur heb ik de reisplanner-app en OVpay op m’n telefoon gezet en ermee geoefend. Nu reis ik regelmatig en duurzaam met het OV naar de stad.”
De OV-ambassadeur kiest een traject waarbij u met zowel de trein als met de bus reist.
U krijgt tijdens de reis uitgebreid uitleg in de praktijk en er is voldoende tijd om vragen te stellen. De proefreis geeft vertrouwen om daarna zelfstandig te kunnen reizen. De volgende OV-proefreis wordt gehouden op:
- Wanneer: maandagmorgen 28 april 2025
- Startplaats en -tijd: Na aanmelding ontvangt u de exacte opstapplaats en aanvangstijd
- Meenemen: OV-chipkaart en/of bankpas waarmee u contactloos kunt betalen
Aanmelden
Deelname is gratis, de reiskosten zijn voor eigen rekening. U kunt zich aanmelden voor de proefreis via
[email protected], door te bellen naar 038 – 45 40 130 en via de website www.ervaarhetov.nl/ov-ambassadeur
Het
nieuws van
rheden.nieuws.nl gemakkelijk volgen? Like dan
ook onze
Facebookpagina, volg ons
op
X (Twitter) Bluesky of
LinkedIn en
Instagram of krijg
gratis onze dagelijkse of Wekelijkse
nieuwsbrief.
Adverteren
op
rheden.nieuws.nl bel dan:
Dolf Verschuren voor de prijzen en mogelijkheden 06 – 4025 3846.