Taalspreekuur in de Zoomerij is er voor alle inwoners

20 mei , 18:52 Nieuws
spelen met taal
Bibliotheek Veluwezoom

VELP/DIEREN - Wil je beter leren lezen, schrijven of Nederlands spreken. Of handiger worden met de computer. Iedereen is welkom op het Taalspreekuur van de Zoomerij in Velp en Dieren zonder lid te zijn van de bibliotheek.

Het Taalspreekuur is gratis, iedereen mag binnenlopen en vragen stellen

De Zoomerij organiseert het samen met Taalhuis Veluwezoom. Een goed startpunt als je vragen hebt over taal, rekenen of omgang met je computer. De medewerkers van het Taalspreekuur helpen inwoners verder. Ze weten wat er mogelijk is in de buurt en geven antwoord op vragen.

Wanneer is het Taalspreekuur?

  • Dinsdagen van 10.30 uur tot 12.00 uur in de Zoomerij Dieren.
  • Woensdagen van 10.30 tot 12.00 uur in de Zoomerij Velp.

Meer informatie en actuele data: dezoomerij.nl/taalhuis

Het nieuws van rheden.nieuws.nl gemakkelijk volgen? Like dan ook onze Facebookpagina, volg ons op X (Twitter)BlueskyTelegram of LinkedIn en Instagram of krijg gratis onze dagelijkse of Wekelijkse nieuwsbrief

Adverteren op rheden.nieuws.nl bel dan: Dolf Verschuren voor de prijzen en mogelijkheden 06 – 4025 3846.