Theater aan Huis in Velp.

02 nov 2015, 12:49 Nieuws
2015 09 13 vijverlaan the fellicianos muziektent velp 005
rheden.nieuws.nl, Theo Jansen

VELP - Op 12, 13, 14 en 15 november a.s. wordt rondom de vijver aan de Overbeeklaan in Velp de 2e editie van het kleinschalig theaterinitiatief ‘Theater aan Huis’ gepresenteerd.

In 4 korte voorstellingen, op evenzovele locaties vertellen 5 regisseurs hun verhaal over heimwee en verlangen. Het leven betrapt in 80 intense minuten. Het evenement biedt aan routiniers maar ook aan jong aanstormend regietalent de mogelijkheid theater te maken op ongebruikelijke locaties.

Hans Assink, Koen van Hensbergen, Annemiek Verhoeven, Renske Pluimers en Margreet Kuiper hebben in totaal 16 enthousiaste amateur toneelspelers aan het werk gezet voor het realiseren van;

  • ‘Ik denk mij een vrouw’
  • ‘Steentijd’
  • ‘Ik had met het leven anders voorgesteld’
  • ‘I’ve heard it all before’.

Het programma begint op alle dagen om 19.30 uur. De start is bij de muziektent aan de Overbeeklaan. De entree bedraagt 10.- euro. Reserveren is noodzakelijk en kan bij Boekhandel Jansen & de Feijter – Emmastraat 6 Velp / [email protected]

In 2014 was de 1e editie in de Kerkstaat, alle voorstellingen waren toen uitverkocht en de reacties waren zeer positief.

Zie http://rheden.nieuws.nl/geen-categorie/37384/bijzondere-theater-wandeling-in-de-kerkstraat-te-velp/