
VELP – Afgelopen zaterdag 26 maart 2016 opende ICT visie haar Theetuin “Marron” achter de winkel in de Emmastraat te Velp. Dit als voorproefje voor de grote officiële opening van de Theetuin die plaats vindt op tweede Pinksterdag op 16 mei 2016.
Bij deze opening kreeg elke bezoeker een tweede kopje koffie of thee gratis in de nieuwe prachtige aangelegde tuin, waar uiteraard een gratis wifi netwerk is.
Margrot van der Horst:
“Bij de tuin is ook een invalidentoilet aanwezig, dus wij zijn berekend op de rolstoel. Natuurlijk is onze tuin ook te huur voor feestjes en partijen, een kleine keuken is ook aanwezig. Maar de tuin is ook bedoelt om bij mooi weer de klanten uitleg te geven over hun PC, laptop of tablet, onder het genot van een drankje.”
De officiële opening vindt plaats op tweede Pinksterdag dit zal groots gevierd worden, zo zal er voor de kinderen een luchtkussen aanwezig zijn en er worden spelletjes gedaan. Natuurlijk zijn er ook weer hapjes en drankjes voor iedereen.
Klik op de bovenste foto voor meer foto’s.
Hou de website/facebook van ICT visie in de gaten voor de aankondiging hierover. Wilt u meer informatie? Mail dan naar [email protected] of kijk op: http://www.ictvisie.eu