
RHEDEN – Maandag 27 maart konden de inwoners van Rheden in gesprek over de toekomst van de gemeente met de wethouders en diverse medewerkers in het Dorpshuis aan de Mr. B. van Leeuwenplein in Rheden.
Al viel het bezoekersaantal bij de eerste voorlichtingsdag afgelopen donderdag 23 maart in het Parkhuis in De Steeg erg tegen, was de belangstelling in het Dorpshuis groot en brachten zo’n honderd inwoners een bezoek aan de voorlichtingsbijeenkomst, die zowel in de middag van 17.00 tot 18.30 uur als in de avond van 19.00 tot 21.00 uur gehouden werd. Aanwezigen konden middels groene stickers plakken wat hun voorkeur was, of een vraag of opmerking op een briefje erbij plakken op de toekomstige plannen. Maar konden natuurlijk ook vragen stellen aan de des betreffende medewerker of wethouders.
Veel vragen werden gesteld over het terrein van de voormalige G.S. Staalwerken aan de Dr. Langemeijerweg – Pinkelseweg. Men ziet dit graag ingevuld met nieuwbouwwoningen, maar ook over de toekomst van het overige bedrijventerrein de Haveland werden vragen gesteld.
De volgende bijeenkomsten zijn op: 6 april in Laag Soeren (‘t Sprengenhus), 12 april in Dieren (Ontmoetingskerk), 20 april in Spankeren (De Kerkhorst), 30 mei in Ellecom (Landgoed Avegoor) en op 1 juni in Velp (buurthuis De Poort). Inwoners en ondernemers die willen meepraten en meedenken over de toekomst van hun dorp en de gemeente Rheden kunnen zich aanmelden via: www.rheden.nl/dorpsgesprek .
Het nieuws
van rheden.nieuws.nl gemakkelijk volgen? Volg en Like dan ook onze Facebookpagina , volg ons op Twitter of LinkedIn en Instagram of krijg gratis onze dagelijkse of wekelijkse nieuwsbrief . Adverteren op rheden.nieuws.nl
bel dan: Dolf Verschuren voor de prijzen en mogelijkheden 06 – 4025 3846.