
VELP - Omdat we ons zo machteloos voelen en iets willen doen tegen al het geweld, het verdriet en de pijn in Israël en in de Gazastrook, maar ook in Oekraïne en in alle andere conflictgebieden in de wereld. En ook tegen de machthebbers die alleen maar handelen in eigen belang, organiseren wij, ‘Geloven in beweging’, Raad van Kerken in Velp/Rozendaal, een Vredeswake.
We willen een plek bieden, waar angsten en zorgen neergelegd kunnen worden en waar gebeden en gesmeekt kan worden voor vrede en recht in de wereld. Er is gelegenheid om even stil te zijn, om een kaarsje aan te steken of te bidden. We luisteren naar meditatieve muziek of naar een gedicht of gebed.
Iedereen is welkom! Of je nou gelovig bent of niet; ongeacht je levensovertuiging!
Namens: ‘Geloven in beweging’, Raad van Kerken in Velp/Rozendaal
Het nieuws van rheden.nieuws.nl gemakkelijk volgen? Like dan ook onze Facebookpagina, volg ons op X (Twitter), Bluesky, Telegram of LinkedIn en Instagram of krijg gratis onze dagelijkse of Wekelijkse nieuwsbrief.
Adverteren op rheden.nieuws.nl bel dan: Dolf Verschuren voor de prijzen en mogelijkheden 06 – 4025 3846.