Vrolijke familievoorstelling in de Oude Jan te Velp: Muziek, theater en nieuwe hoeden

08 apr , 20:38 Nieuws
theaterduo troef 3
Theaterduo Troef

VELP – Op zondagmiddag 13 april 2025 verandert kerkje De Oude Jan in Velp in een vrolijke en muzikale ontmoetingsplek voor kinderen en hun (groot)ouders. Dan speelt het duo Troef-Theater de familievoorstelling Nieuwe Hoed, een interactieve mix van muziek, theater en fantasie. De voorstelling begint om 15.30 uur. Kinderen en jongeren tot 18 jaar hebben gratis toegang.

Muziek voor jong en oud in een intieme setting

De voorstelling maakt deel uit van de concertserie georganiseerd door de Stichting Vrienden van De Oude Jan. Bestuurslid Pieternel Beusekom wilde deze reeks dit keer op een bijzondere manier afsluiten. “Met je kinderen muziek en pret maken op een zomerse dag in het Sonsbeekpark – zo hopen we dat de sfeer straks zal zijn in de Oude Jan,” zegt ze enthousiast. “Als we jongeren nu al enthousiast maken voor muziek, komen ze later misschien ook naar de klassieke concerten.”

Nieuwe hoed: muziek en verbeelding centraal

Troef-Theater bestaat uit muzikanten en muziekdocenten Tom van de Venn en Edwin van Rijsewijk. Met hun ervaring in het basisonderwijs weten ze kinderen te boeien met levendige, grappige en leerzame voorstellingen. In Nieuwe Hoed gaat het duo samen met het publiek op zoek naar de perfecte hoed voor het personage 'Mannetje'. Er zijn avontuurlijke, grappige, deftige en bijzondere hoeden om uit te kiezen. Ondertussen klinken er allerlei instrumenten, waaronder gitaar, contrabas, ukelele, saxofoon en mondharmonica.

De voorstelling duurt ongeveer 45 minuten en is geschikt voor kinderen van 3 tot en met 9 jaar, met natuurlijk een warme uitnodiging aan hun (groot)ouders om mee te komen genieten.

Praktische informatie en kaartverkoop

📍 Locatie: Kerkje De Oude Jan, Kerkstraat 56, Velp

🕒 Aanvang: 15.30 uur

🎫 Toegang:

  • Kinderen en jongeren tot 18 jaar: gratis
  • Vrienden van De Oude Jan: €10
  • Reguliere toegang: €18
  • Gelrepas- en CJP-houders: gratis toegang

🛒 Kaarten verkrijgbaar vanaf 15.00 uur aan de deur

📍 Voorverkoop: Boekhandel Jansen & De Feijter, Emmastraat 6, Velp

Kaarten uit de voorverkoop geven tot 15.15 uur gegarandeerd recht op een zitplaats. Voor meer informatie: www.vriendenvandeoudejan.nl

Het nieuws van rheden.nieuws.nl gemakkelijk volgen? Like dan ook onze Facebookpagina, volg ons op X (Twitter) Bluesky of LinkedIn en Instagram of krijg gratis onze dagelijkse of Wekelijkse nieuwsbrief

Adverteren op rheden.nieuws.nl bel dan: Dolf Verschuren voor de prijzen en mogelijkheden 06 – 4025 3846.