Woninginbraken in Velp en Dieren

21 mei 2012, 23:54Nieuws
infomiddag
VELP/DIEREN - In Velp en Dieren werd dit weekend aangifte gedaan van woninginbraak.
VELP/DIEREN - In Velp en Dieren werd dit weekend aangifte gedaan van woninginbraak.
In Velp werd vanuit een woning aan de Arnhemsestraatweg, tussen 13 mei 18:00 en 14 mei 07:10 uur een telefoon buitgemaakt.
In Dieren was de buit groter, vanuit een woning aan het Wilhelminaplein werd op 18 mei tussen 14:30 en 15:00 uur gereedschappen, schoenen, stoelen en sleutels ontvreemd. Bij de sleutels bleken de sleutels van de auto te zitten, deze is dan ook meegenomen.
Buurtonderzoek
De politie stelt naar aanleiding van de inbraken vaak een buurtonderzoek in om te achterhalen of er wellicht buurtbewoners getuige zijn geweest. Zij kunnen soms waardevolle informatie hebben door wat ze gezien of gehoord hebben, die van belang kan zijn bij het opsporen van de daders. Dit soort informatie kan de politie overigens ook van pas komen bij het voorkomen van inbraken. Ziet u iets verdachts, een persoon of een auto? Noteer het signalement of kentekens van auto's en geef het door aan de politie op 0900-8844.
Tips
De kans op woninginbraken kunt u verkleinen door goed hang- en sluitwerk aan te schaffen voorzien van het Politiekeurmerk Veilig Wonen ®. Laat u eens voorlichten door een erkend vakman. Uiteraard zorgt u voor voldoende verlichting rondom huis en geeft u inbrekers geen kans: laat geen ramen openstaan waarbij het makkelijk inklimmen is. Losliggende ladders of opstapjes: zet ze binnen of leg ze vast. Waardevolle spullen bewaart u zoveel mogelijk achter slot en grendel. Meer tips en informatie vindt u op www.politiekeurmerk.nl
loading

Loading articles...

Loading