DIEREN – Donderdagavond 10 juli trad de Malletband van het Muziekcorps der Voormalige Schutterij Doesburg (M.D.V.S.) op in Dieren. Op uitnodiging van Hart van Stenfert verzorgde de slagwerkgroep een sfeervol zomerconcert op het schoolplein aan de Van Limburg Stirumstraat. Het werd een muzikale avond voor én door de buurt.
Het zomerconcert werd goed bezocht door buurtbewoners en vaste bezoekers van Hart van Stenfert. Onder een warme avondzon genoten de aanwezigen van herkenbare muziek en een ontspannen sfeer. Er was gratis koffie, fris en wat lekkers beschikbaar, waardoor het niet alleen een muzikaal, maar ook een sociaal geslaagd samenzijn werd. Er werd geluisterd, gekletst en gelachen – precies zoals Hart van Stenfert het voor ogen had.
De belangstelling was groot. Zo’n 80 mensen namen plaats op de stoelen die op het plein waren klaargezet. Ook langs het hek stonden veel toeschouwers, en buurtbewoners bleven even staan om mee te genieten van de muziek.
Om klokslag 20.00 uur opende Harry Coenraads van de Malletband het concert met een welkomstwoord:
“Ik ben blij met de grote opkomst deze avond. De slagwerkgroep gaat zijn best doen u een mooie muzikale avond te geven. We beginnen met het eerste nummer: Rolling in the Deep. Ik wens iedereen veel luisterplezier!”
Daarna volgde een reeks bekende melodieën, waaronder Mr. Sandman, River Kwai March, Bongo Solero, muziek van Boney M, Land van Maas en Waal, Jan Klaassen de Trompetter en Het dondert en het bliksemt. Het slotnummer was Country Road, dat werd beloond met een luid en enthousiast applaus van het publiek.
Dit muzikale evenement was de eerste editie die Hart van Stenfert organiseerde in samenwerking met Incluzio Rheden, Vivare en de gemeente Rheden. Het succes smaakt naar meer: de organisatie heeft al laten weten dat dit zeker een vervolg zal krijgen.
🎶 Meer informatie: www.samenstenfert.nl
Het nieuws van rheden.nieuws.nl gemakkelijk volgen? Like dan ook onze Facebookpagina, volg ons op X (Twitter), Bluesky, Telegram of LinkedIn en Instagram of krijg gratis onze dagelijkse of Wekelijkse nieuwsbrief.
Adverteren op rheden.nieuws.nl bel dan: Dolf Verschuren voor de prijzen en mogelijkheden 06 – 4025 3846.
Lees ook: https://rheden.nieuws.nl/nieuws/blijf-op-de-hoogte-van-het-laatste-lokale-nieuws-met-de-app