
GEMEENTE RHEDEN/ROZENDAAL - Verschillende maatschappelijke organisaties, buurthuizen en stichtingen in de gemeente Rheden en Rozendaal zijn op zoek naar vrijwillige bestuursleden.
Het Vrijwilligerspunt Rheden krijgt regelmatig signalen van vrijwilligersorganisaties dat ze moeite hebben om nieuwe bestuursleden te vinden. Dat is ontzettend jammer, want een goed bestuur is enorm belangrijk voor het succes van een organisatie. Bovenal is het ontzettend leerzaam, leuk en uitdagend om bestuurslid te zijn. Je kunt echt het verschil maken voor een organisatie. Onervaren en nog weinig kennis? Dat hoeft niets uit te maken! Een bestuursfunctie is juist een mooie kans om nieuwe dingen te leren, ervaring op te doen en je netwerk uit te breiden.
Een greep uit de organisaties die op het moment op zoek zijn naar nieuwe bestuursleden: Stichting STOER, Stichting Strak, Ons Raadhuis Velp, de Oase Dieren, Ontmoetingscentrum de Paperclip Velp, Speelotheek het Kasteel Velp.
Neem dan contact op met Thijs den Heijer van het Vrijwilligerspunt Rheden om eens samen te kijken naar de mogelijkheden en welke bestuursfunctie of organisatie bij je past: [email protected] of kijk op www.geldersehanden.nl/rheden voor actuele bestuursvacatures en reageer direct.
Het nieuws
van rheden.nieuws.nl gemakkelijk volgen? Like dan ook onze Facebookpagina , volg ons op Twitter of LinkedIn en Instagram of krijg gratis onze dagelijkse of wekelijkse nieuwsbrief . Adverteren op rheden.nieuws.nl
bel dan: Dolf Verschuren voor de prijzen en mogelijkheden 06 – 4025 3846.