VELP - De gemeente Rheden organiseerde op woensdagavond 5 februari een informatieavond over de toekomstige bouwplannen voor het 'Gat van Gerritsen' in Velp. De avond trok een behoorlijk aantal bezoekers, maar bleek voor velen eerder een bijeenkomst om informatie op te halen dan om concrete plannen te presenteren.
Veel onzekerheden over de planning
Tijdens de avond werd duidelijk dat er nog veel onduidelijkheid is over de voortgang van het project. Als alles volgens plan verloopt – met nadruk op als – hoopt de gemeente in april meer informatie te kunnen geven. Dit betekent echter niet dat er dan al een definitief bouwplan ligt. Er moeten nog belangrijke stappen worden gezet voordat de bouw kan beginnen, waaronder overleg met Rijkswaterstaat over de geluidswal en met ProRail over de mogelijke geluidsoverlast.
AI-gegenereerde afbeelding leidt tot verwarring
Een opvallend moment tijdens de avond was de presentatie van een AI-gegenereerde afbeelding. Deze was bedoeld om een impressie te geven van hoe het gebied eruit zou kunnen komen te zien op basis van de ingebrachte ideeën. Toch leidde dit direct tot de gedachte dat dit al een definitief bouwplan zou zijn, wat voor verwarring en hilariteit zorgde onder de aanwezigen.
Voor nu blijft het afwachten hoe de plannen zich ontwikkelen en wanneer er daadwerkelijk gebouwd kan én mag worden.
Meer foto's:
Lees ook:
Het
nieuws van
rheden.nieuws.nl gemakkelijk volgen? Like dan ook onze
Facebookpagina, volg ons op
X (Twitter) of
LinkedIn en
Instagram of krijg gratis onze dagelijkse of Wekelijkse
nieuwsbrief.
Adverteren op
rheden.nieuws.nl bel dan: Dolf Verschuren voor de prijzen en mogelijkheden 06 – 4025 3846.