
RHEDEN - Op 7 april, de eerste vrijdag van de maand, begeleidt journalist en schrijfdocent Marjon Weijzen weer een schrijfcafé in Dorpshuis Rheden.
Marjon werkt met schrijfopdrachten die de creativiteit laten stromen. Deze keer combineren ze Pasen en Ramadan met een ode aan de onlangs overleden Wim de Bie.
Benieuwd? Schrijf mee! 10.00 tot 12.00 uur, € 25, inclusief koffie en thee, Dorpshuis Rheden. Meer info en aanmelden: [email protected]
Het nieuws van rheden.nieuws.nl gemakkelijk volgen? Volg en Like dan ook onze Facebookpagina , volg ons op Twitter of LinkedIn en Instagram of krijg gratis onze dagelijkse of wekelijkse nieuwsbrief . Adverteren op rheden.nieuws.nl bel dan: Dolf Verschuren voor de prijzen en mogelijkheden 06 – 4025 3846.