VELP - Houd jij van voorlezen en heb je affiniteit met kinderen van 0 tot 4 jaar? De Bibliotheek Velp zoekt enthousiaste voorleesvrijwilligers voor het wekelijkse voorleesuurtje. Zodra de coronamaatregelen het toelaten, kun je beginnen. Je kunt je nu al aanmelden en/of meer informatie opvragen.
Voorlezen is leuk en belangrijk voor de taalontwikkeling van jonge kinderen. De Bibliotheek organiseert daarom op verschillende locaties voorleesactiviteiten voor kinderen van 0 tot 4 jaar en hun ouders/verzorgers. In de Bibliotheek en op kinderdagverblijven. De inzet van enthousiaste vrijwilligers is daarbij onontbeerlijk.
Wat ga je doen?
Met je mede-vrijwilligers lees je om toerbeurt voor tijdens het voorleesuurtje in de Bibliotheek. Het gaat om een taak van 2 uur per maand, of zoveel meer als je zelf wilt.
Meer informatie: de Bibliotheek Velp, Marga Jägers, tel. 026-361 90 03 of
www.bibliotheekveluwezoom.nl/vacatures .
Het nieuws van
rheden.nieuws.nl gemakkelijk volgen? Like dan ook onze
Facebookpagina , volg ons op
Twitter of
LinkedIn en
Instagram of krijg gratis onze dagelijkse of wekelijkse
nieuwsbrief .
Adverteren op
rheden.nieuws.nl bel dan: Dolf Verschuren voor de prijzen en mogelijkheden 06 – 4025 3846.